Tuba TOA – najszybsza ochrona obiektu

24 listopada 2017

Aktywna tuba głośnikowa SC-P620 to wysokiej klasy zestaw głośnikowy z wbudowanym wzmacniaczem mocy.

SC-P620 to aktywny tubowy zestaw głośnikowy z wbudowanym wzmacniaczem 20W. Urządzenie przeznaczone jest do emisji komunikatów głosowych w aplikacjach rozproszonych, zasilane sygnałem audio z systemu CCTV, kontroli dostępu, czy interkomu. Wysyłane komunikaty głosowe docierają bezpośrednio do monitorowanego obiektu czy terenu. Natychmiastowa reakcja może pełnić także funkcję prewencyjną zwłaszcza w oddalonych miejscach.

SC-P620 to idealny produkt do aplikacji zarówno wewnętrznych, jak i zewnętrznych, takich jak: obszary chronione, terminale dworcowe, lotniska,zakłady pracy, place budowy, obiekty oddalone itp. Kluczowe cechy to m.in. wbudowany wzmacniacz 20W klasy D, wbudowany potencjometr regulacji poziomu wyjściowego, możliwość współpracy z dowolnym urządzeniem zdalnym do dostarczenia liniowego sygnału audio oraz wysoka odporność na wpływ warunków klimatycznych – IP65.

 

Zapraszamy do naszego biura na prezentację sprzętu!

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA

OTRZYMUJ INFORMACJE I NAJNOWSZYCH PROMOCJACH I AKTUALNOŚCIACH

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.