Akcesoria

W naszej ofercie znajdą Państwo także akcesoria do systemów fotowoltaicznych:

TIGO TS4-R  (moduł zwiększenia uzysku mocy) – 240 zł brutto

Smart Meter 63A-3  (Fronius, licznik dwukierunkowy) – 1100 zł brutto

Przewód solarny  (1x4mm2, 1x6mm2) – 360/480 zł brutto/100 m

 

Zapraszamy do kontaktu w celu przygotowania indywidualnego zestawu dla Państwa!

TIGO – Technika modularna TS4-R zapewnia maksymalne uzyski energii mimo częściowego zacienienia modułów lub ich ustawieniu w różnych kierunkach. Innowacyjna platforma TS4-R to pierwsze rozwiązanie umożliwiające elastyczne wyposażenie poszczególnych modułów fotowoltaicznych
w dodatkową funkcję. Dzięki temu TS4-R wystarczy zamontować tylko w tych modułach fotowoltaicznych, w których występują problemy z uzyskaniem pełnej mocy. Pozwala to na zwiększanie uzysku energii i ograniczenie kosztów systemu. TS4-R to doskonałe rozwiązanie w przypadku zacienienia, wyłączenia, różnego ustawienia modułów oraz innych niekorzystnych sytuacji.

Fronius Smart Meter to dwukierunkowy licznik służący do optymalizacji zużycia energii produkowanej na potrzeby własne i rejestracji krzywej obciążenia gospodarstwa domowego. Dzięki wysokiej dokładności i szybkiej komunikacji za pośrednictwem złącza Modbus RTU, w przypadku ograniczeń zasilania możliwa jest szybsza i dokładniejsza regulacja zasilania niż w przypadku zastosowania liczników S0. W połączeniu z portalem online Fronius Solar.web licznik Fronius Smart Meter umożliwia przejrzystą prezentację zużycia produkowanej energii na potrzeby własne. W przypadku rozwiązania do gromadzenia energii Fronius Energy Package współpracującego z falownikiem Fronius Symo Hybrid, licznik Fronius Smart Meter zapewnia doskonale dostosowane zarządzanie różnymi przepływami energii, co pozwala na optymalizację całego zarządzania energią. Licznik Fronius Smart Meter doskonale nadaje się do zastosowania z falownikami Fronius Symo, Fronius Symo Hybrid, Fronius Galvo, Fronius Primo, Fronius Eco lub rejestratorem danych Fronius Datamanager 2.0.

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.