Zestaw BASIC

Zestawy BASIC to rozwiązania oparte na wysokiej jakości inwerterach Fronius wytwarzanych w Austrii oraz na popularnych panelach fotowoltaicznych marki Q.Cells, które oferujemy w wariantach:

3,96 kW (inwerter 3.0 + moduł Q.PEAK DUO-G7 12szt) – 13815 zł brutto

4,95 kW (inwerter 4.5 + moduł Q.PEAK DUO-G7 15szt) – 16779 zł brutto

6,6 kW (inwerter 6.0 + moduł Q.PEAK DUO-G7 20szt) – 20475 zł brutto

7,92 kW (inwerter 7.0 + moduł Q.PEAK DUO-G7 24szt) – 24838 zł brutto

9,9 kW (inwerter 8.2 + moduł Q.PEAK DUO-G7 30szt) – 29875 zł brutto

Zapraszamy do kontaktu w celu przygotowania indywidualnego zestawu dla Państwa!

Uwaga – oferta dotyczy sprzedaży elementów zestawu do systemu fotowoltaicznego (nie zawiera kosztu montażu oraz materiałów instalacyjnych).

Q.CELLS 

W październiku 2012 Hanwha Q.CELLS stała się częścią Grupy Hanhwa, która jest jednym z 8 największych koncernów w Korei Południowej. Składa się z 56 rodzimych spółek i 190 międzynarodowych. Działa na trzech polach: produkcja, budownictwo i finanse. Technologia i testowanie modułów odbywa się w Niemczech skąd są kierowane do produkcji seryjnej. Moduły fotowoltaiczne wykonane w technologii Q.ANTUM i Q.ANTUM DUO, co pozwala na osiągnięcie większego uzysku z danej powierzchni. Doskonale sprawuje się przy słabym i mocnym nasłonecznieniu. 12 lat gwarancji na produkt oraz 25 lat gwarancji na moc liniową.

Proponowany w zestawie BASIC moduł Q.PEAK DUO-G7 330 nadaje się do stosowania w ekstremalnych warunkach atmosferycznych (rama z nowoczesnego stopu aluminium wytrzymuje obciążenia śniegiem 5400 Pa i wiatrem 4000 Pa). Charakteryzuje się wyższą wydajnością z danej powierzchni dzięki wysokiej zastosowanej technologii komórkowej Q.ANTUM (efektywność do 20,2%). Więcej szczegółów znajdą Państwo w załączonej karcie katalogowej.

FRONIUS

Od 1945 r. FRONIUS tworzy technologię i produkuje urządzenia służące przekształcaniu i kontroli energii elektrycznej. Łączy w sobie zalety rodzinnej firmy i międzynarodowego przedsiębiorstwa. Zaletami urządzeń są m.in. wysoka jakość i sprawny serwis.

Beztransformatorowe, trójfazowe falowniki sieciowe Fronius Symo, dostępne w szerokim zakresie mocy: od 3.0 do 20.0 kW, doskonale nadają się do instalacji fotowoltaicznych dowolnej wielkości. Dzięki rozwiązaniu SuperFlex Design, Fronius Symo sprawdza się w instalacjach na dachach o nieregularnym kształcie lub zorientowanych w różne strony świata.Dostęp do internetu przez Wi-Fi lub Ethernet i łatwość integracji z komponentami innych firm sprawia, że Fronius Symo to jeden z najbardziej „komunikatywnych” falowników na rynku. Co więcej, interfejs dla inteligentnego licznika energii pozwala na dynamiczne zarządzanie wprowadzaniem energii do sieci i zapewnia wizualizację zużycia wyprodukowanej energii na potrzeby własne. Falowniki FRONIUS są produkowane w Austrii/UE. Więcej szczegółów znajdą Państwo w załączonej karcie katalogowej.

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.