Zestaw ECO

Zestawy ECO to kompletne rozwiązania dla instalacji w firmie i domu oparte na ekonomicznych i sprawdzonych produktach producentów RISEN (panele fotowoltaiczne) oraz Sofar Solar (inwerter), które oferujemy w wariantach:

3,96 kW (inwerter 3,3 KTL-X + moduł RSM 12szt) – 11399 zł brutto

4,95 kW (inwerter 4,4 KTL-X + moduł RSM 15szt) – 13225 zł brutto

6,6 kW (inwerter 5,5 KTL-X + moduł RSM 20szt) – 16380 zł brutto

7,92 kW (inwerter 6,6 KTL-X + moduł RSM 24szt) – 18880 zł brutto

9,9 kW (inwerter 8,8 KTL-X + moduł RSM 30szt) – 22630 zł brutto

Zapraszamy do kontaktu w celu przygotowania indywidualnego zestawu dla Państwa!

Uwaga – oferta dotyczy sprzedaży elementów zestawu do systemu fotowoltaicznego (nie zawiera kosztu montażu oraz materiałów instalacyjnych).

RISEN ENERGY

Risen Energy to wiodący producent wysokiej wydajności produktów fotowoltaicznych. Firma założona w 1986 roku od początku czołowe miejsce w rankingach producentów modułów PV. Risen Energy jest cenionym dostawcą rozwiązań branży PV na całym świecie. Firma jest jednym z pionierów branży solarnej i jest postrzegana jako ekspert w dziedzinie badań i rozwoju nowych produktów. Firma jest jednym z najbardziej wydajnych i stabilnych finansowo producentów w branży. Dzięki obecności na rynku i wysokim statusie wiarygodności finansowej jest w stanie dostarczać wysokiej jakości produkt zarówno do małych instalacji domowych jak i dedykowany projektom wielkoskalowym.

Proponowany w zestawie ECO moduł RSM 120-6-330M MONO Half Cut to monokrystaliczny moduł fotowoltaiczny najwyższej klasy z czarną ramą posiadający 12-letnią gwarancję, najniższy w branży temperaturowy współczynnik mocy oraz znakomitą wydajność przy niskiej intensywności promieniowania. Więcej szczegółów znajdą Państwo w załączonej karcie katalogowej.

SofarSolar

Producent falowników SofarSolar postawił na prostotę i niezawodność. Ponad 10-lat doświadczenia w standardzie bez dodatkowych opłat to wynik, który wskazuje na małą awaryjność tych urządzeń. Składają się z komponentów renomowanych marek. Posiada wszystkie wymagane na certyfikaty. Marka zyskała przychylność na wielu rynkach międzynarodowych. Nie bez znaczenia jest również sprawny serwis w języku polskim.

Seria KTL-X to proste i łatwe w montażu falowniki trójfazowe na mikroinstalacje z 10-letnią gwarancją producenta o różnych mocach generatora (od 3600W do 14400 W). Więcej szczegółów znajdą Państwo w załączonej karcie katalogowej.

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.