Zestaw PRO

Zestawy PRO to rozwiązania oparte na inteligentnej technologii, która pozwala dzięki falownikom, optymalizatorom mocy i portalowi monitoringu na jeszcze większą kontrolę nad instalacją fotowoltaiczną, większe bezpieczeństwo i lepsze uzyski. W skład zestawów PRO wchodzą produkty marki Q.Cells (panele fotowoltaiczne) oraz SolarEdge (falownik, optymalizator), które oferujemy w wariantach:

5,61 kW (inwerter SE5K + moduł Q.PEAK DUO-G7 17szt + optymalizator P370 17szt) – 21506 zł brutto

6,6 kW (inwerter SE6K + moduł Q.PEAK DUO-G7 20 +optymalizator P370 20 szt) – 24810 zł brutto

7,92 kW (inwerter SE7K + moduł Q.PEAK DUO-G7 24szt + optymalizator P370 24szt) – 28835 zł brutto

8,85 kW (inwerter SE8K + moduł Q.PEAK DUO-G7 26szt + optymalizator P370 26szt ) – 31390 zł brutto

9,9 kW (inwerter SE9K + moduł Q.PEAK DUO-G7 30szt + optymalizer P370 30szt ) – 35135 zł brutto

Zapraszamy do kontaktu w celu przygotowania indywidualnego zestawu dla Państwa!

Uwaga – oferta dotyczy sprzedaży elementów zestawu do systemu fotowoltaicznego (nie zawiera kosztu montażu oraz materiałów instalacyjnych).

Q.CELLS 

W październiku 2012 Hanwha Q.CELLS stała się częścią Grupy Hanhwa, która jest jednym z 8 największych koncernów w Korei Południowej. Składa się z 56 rodzimych spółek i 190 międzynarodowych. Działa na trzech polach: produkcja, budownictwo i finanse. Technologia i testowanie modułów odbywa się w Niemczech skąd są kierowane do produkcji seryjnej. Moduły fotowoltaiczne wykonane w technologii Q.ANTUM i Q.ANTUM DUO, co pozwala na osiągnięcie większego uzysku z danej powierzchni. Doskonale sprawuje się przy słabym i mocnym nasłonecznieniu. 12 lat gwarancji na produkt oraz 25 lat gwarancji na moc liniową.

Proponowany w zestawie BASIC moduł Q.PEAK DUO-G7 330 nadaje się do stosowania w ekstremalnych warunkach atmosferycznych (rama z nowoczesnego stopu aluminium wytrzymuje obciążenia śniegiem 5400 Pa i wiatrem 4000 Pa). Charakteryzuje się wyższą wydajnością z danej powierzchni dzięki wysokiej zastsowanej technologii komórkowej Q.ANTUM (efektywność do 20,2%). Więcej szczegółów znajdą Państwo w załączonej karcie katalogowej.

 

Technologia SolarEdge

SolarEdge od ponad 2006 roku działa w branży fotowoltaicznej z licznymi sukcesami. Opracowana technologia pozwalająca na optymalizację mocy instalacji PV zyskała wielu zwolenników zarówno w Polsce, jak i zagranicą. Instalacja oprócz falownika i modułów składa się również z optymalizatorów mocy, które montowane są przy każdym module.

Dlaczego właśnie technologia SolarEdge?

  • Pozwala na maksymalne i elastyczne wykorzystanie powierzchni dachu
  • Instalacja wyprodukuje więcej energii
  • Monitoruje prace każdego modułu
  • Najwyższy poziom bezpieczeństwa, dzięki funkcji SafeDC TM
  • Przyjazny portal monitoringu w języku polskim
  • Obniża koszty konserwacji i serwisu Niesprawny moduł w każdej chwili możesz zastąpić innym bez straty jego mocy
  • 12 lat gwarancji w standardzie na falowniki i 25 lat na optymalizatory mocy

Więcej szczegółów znajdą Państwo w załączonej karcie katalogowej.

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.